Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny

 • Wieloletnie doświadczenie

  Posiadamy duże doświadczenie dzięki wieloletniej współpracy z największymi firmami w Polsce, zajmującymi się recyklingiem surowców wtórnych.

  Kompleksowa obsługa firm

  Firma oferuje Państwu kompleksową obsługę, konkurencyjne ceny, bardzo krótkie terminy płatności oraz gotówkę

  Specjalistyczny sprzęt

  Posiadamy specjalistyczny transport do przewożenia kontenerów, które są podstawiane bezpośrednio u wytwórców odpadu oraz innych firm z branży surowców wtórnych.

  Stacja Demontażu pojazdów

  Jako Stacja Demontażu Pojazdów funkcjonujemy od 2006 roku. Wydajemy odpowiednie dokumenty potrzebne do wyrejstrowania pojazdu.

Skup elektrośmieci – zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny

W dobie postępującej z dużą szybkością cyfryzacji rzeczywistości, liczba używanego przez nas sprzętu elektrycznego i elektronicznego rośnie w bardzo szybkim tempie. Prowadząc np. skup metali kolorowych  lub skup metali żelaznych czuliśmy, że nie do końca spełniamy naszą powinność w dbaniu o środowiska naturalne. Postanowiliśmy zająć się także prowadzeniem skupu elektrośmieci. Świadczenie profesjonalnych usług o tym charakterze codziennie stawia przed nami nowe wyzwania. Firmy zajmujące się produkcją sprzętów elektrycznych i elektronicznych, których wytwory trafiają w końcu do naszego skupu elektrośmieci, używają coraz to nowszych surowców. Metody ich recyklingu muszą być stale aktualizowane.

Misja firmy

Zakres wykonywanych przez nas obowiązków jest bardzo rozbudowany. Klienci mogą liczyć nie tylko na profesjonalną obsługę na miejscu skupu elektrośmieci, ale także już na etapie odbioru złomu w wyznaczonym przez Was miejscu. Przyjmujemy bardzo różne sprzęty – prowadzimy skup sprzętu AGD i RTV, w tym np. telewizorów, lodówek i pralek. Warto bowiem podkreślić, że jeżeli ilość złomu, który nam proponujecie, jest zbyt duża do indywidualnej dostawy, postaramy się o odpowiedni transport złomu. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów propozycji naszej działalności.

Comments are closed.