Transport złomu stalowego i żeliwa

 • Wieloletnie doświadczenie

  Posiadamy duże doświadczenie dzięki wieloletniej współpracy z największymi firmami w Polsce, zajmującymi się recyklingiem surowców wtórnych.

  Kompleksowa obsługa firm

  Firma oferuje Państwu kompleksową obsługę, konkurencyjne ceny, bardzo krótkie terminy płatności oraz gotówkę

  Specjalistyczny sprzęt

  Posiadamy specjalistyczny transport do przewożenia kontenerów, które są podstawiane bezpośrednio u wytwórców odpadu oraz innych firm z branży surowców wtórnych.

  Stacja Demontażu pojazdów

  Jako Stacja Demontażu Pojazdów funkcjonujemy od 2006 roku. Wydajemy odpowiednie dokumenty potrzebne do wyrejstrowania pojazdu.

ODBIÓR I TRANSPORT ZŁOMU

Do transportu złomu stalowegożeliwa, a także innych odpadów używamy specjalistycznych samochodów ciężarowych, które są w stanie przewieźć kontenery widoczne na zdjęciach. W swojej ofercie mamy również mniejsze kontenery o wymiarach 1,5m x 1,35m o wysokości 1,05m. Zdecydowana większość kontenerów samochodowych różni się tylko wysokością – wymiary 2.30 (szerokość) x 6.00 (długość) mają różny ostatni wymiar: 1.30, 1.50, 2.00 lub 2.20. Dla klientów, którzy mają większe ilości złomu, mamy przygotowane specjalne kontenery z HDS-em. Prowadząc na przykład skup komputerów lub skup alternatorów, obsługujemy duże grupy osób, które chcą się pozbyć zalegających elektrośmieci. Ułatwiamy im to między innymi przez odbiór i transport złomu zgodnie z ogólnie obowiązującymi normami prawnymi. Zależy nam na tym, aby w czasie prowadzenia auto złomu i innych usług, nie szkodzić środowiskowi naturalnemu.

Zapewniamy bezpieczny dla środowiska i innych uczestników ruchu drogowego transport złomu. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących świadczonych przez nas usług – w tym nie tylko transportu złomu, ale również na przykład samego skupu metali – zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem.

Comments are closed.