Skup silników elektrycznych

 • Wieloletnie doświadczenie

  Posiadamy duże doświadczenie dzięki wieloletniej współpracy z największymi firmami w Polsce, zajmującymi się recyklingiem surowców wtórnych.

  Kompleksowa obsługa firm

  Firma oferuje Państwu kompleksową obsługę, konkurencyjne ceny, bardzo krótkie terminy płatności oraz gotówkę

  Specjalistyczny sprzęt

  Posiadamy specjalistyczny transport do przewożenia kontenerów, które są podstawiane bezpośrednio u wytwórców odpadu oraz innych firm z branży surowców wtórnych.

  Stacja Demontażu pojazdów

  Jako Stacja Demontażu Pojazdów funkcjonujemy od 2006 roku. Wydajemy odpowiednie dokumenty potrzebne do wyrejstrowania pojazdu.

Skup silników elektrycznych

Silnik elektryczny to skomplikowany mechanizm, który wymaga odpowiedniej obsługi zarówno w momencie, kiedy jeszcze działa, jak i w procesie recyklingu. Nasza firma od lat zajmuje się recyklingiem różnego rodzaju sprzętu. Oprócz prowadzonego skupu metali kolorowych czy skupu kabli, bardzo ważną częścią naszej działalności jest skup silników elektrycznych. Odpowiednio przeprowadzony proces recyklingu pozwala na pozyskanie przez proces separacji i odzysku metali żelaznych i nieżelaznych (w tym między innymi miedzi i aluminium). Jako profesjonalna firma, zapewniamy klientom pomoc na każdym kroku. Odpowiednie wykorzystanie posiadanych przez nas urządzeń to dopiero początek rozbudowanego procesu.

Odpowiedzialność

Prowadząc skup silników elektrycznych, jednocześnie zdajemy sobie sprawę z tego, jak duża odpowiedzialność na nas ciąży. Podjęliśmy się bowiem zadań, których niepoprawne wykonanie może katastrofalnie wpłynąć na ekologię. Z zachowaniem szczególnej ostrożności świadczymy usługi już od samego początku współpracy z klientem. Jeżeli posiadają Państwo większą ilość produktów, które chcecie sprzedać na naszym skupie – bardzo prosimy o taką informację. Zajmujemy się odbiorem, a następnie transportem złomu do naszego punktu skupu. Zachęcamy do sprawdzenia naszej pełnej propozycji, a w przypadku jakichkolwiek pytań – do kontaktu z naszym przedstawicielem.

Comments are closed.