Skup przewodów elektrycznych

 • Wieloletnie doświadczenie

  Posiadamy duże doświadczenie dzięki wieloletniej współpracy z największymi firmami w Polsce, zajmującymi się recyklingiem surowców wtórnych.

  Kompleksowa obsługa firm

  Firma oferuje Państwu kompleksową obsługę, konkurencyjne ceny, bardzo krótkie terminy płatności oraz gotówkę

  Specjalistyczny sprzęt

  Posiadamy specjalistyczny transport do przewożenia kontenerów, które są podstawiane bezpośrednio u wytwórców odpadu oraz innych firm z branży surowców wtórnych.

  Stacja Demontażu pojazdów

  Jako Stacja Demontażu Pojazdów funkcjonujemy od 2006 roku. Wydajemy odpowiednie dokumenty potrzebne do wyrejstrowania pojazdu.

Skup przewodów elektrycznych

Zakres prowadzonych przez nas usług obejmuje nie tylko zwykły skup złomu czy skup metali kolorowych. Podejmujemy się także między innymi skupu przewodów elektrycznych i późniejszego ich recyklingu. Skup kabli jest bardzo ważną częścią naszej oferty, ponieważ przewody elektryczne znajdują się w różnych działach gospodarki jak budownictwo czy recykling pojazdów. Skupujemy kable w różnych klasach w zależności od procentowej zawartości miedzi lub aluminium. Są to m.in.

  • wiązki samochodowe,
  • kable instalacyjne,
  • skrętka,
  • taśmy komputerowe, itd

Jesteśmy w stanie zapewnić transport z Olsztyna i okolic w zależności od ilości odpadów.
Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do firm jak i osób prywatnych, dlatego działamy wielotorowo aby zapewnić jak największy komfort naszym dostawcom. Oprócz wspomnianych przewodów elektrycznych obejmuje na przykład skup komputerów oraz silników elektrycznych. Jest to bardzo ważny dział naszej pracy. W dobie bardzo szybko postępującej cyfryzacji, sprzętów elektronicznych jest coraz więcej. A jak powszechnie wiadomo, nic nie trwa wiecznie. Z czasem niektóre z urządzeń się psują i pojawia się problem, co robić z zepsutymi elementami. Prowadząc skup przewodów elektrycznych chcemy pomagać klientom w pozbywaniu się sprzętu w sposób zgodny z funkcjonowaniem środowiska naturalnego.

Profesjonalizm i zachowanie norm

Wszystkie swoje obowiązki wykonujemy w zgodzie z wyznaczonymi normami. Prowadzony przez nas skup przewodów elektrycznych to także recykling bardzo istotnych elementów, których niewłaściwa utylizacja może skończyć się bardzo źle. Posiadamy skup kabli bardzo różnego rodzaju. Mogą to być zarówno elementy pochodzące z różnorodnych zużytych urządzeń, jak i wiązek samochodowych. Dysponujemy niezbędnymi urządzeniami, a nasi pracownicy mają kompetencje do prowadzenia recyklingu odpadów tego typu. Zachęcamy do sprawdzenia pozostałej części propozycji dotyczącej skupu elektrośmieci. Mamy nadzieję, że nasza propozycja spotka się z Waszym zainteresowaniem.

W razie pytań prosimy o kontakt
Artur Gałązka
tel. 606 483 254
e-mail: galazka.artur@gmail.com

Comments are closed.