Skup podzespołów komputerowych i elektronicznych

 • Wieloletnie doświadczenie

  Posiadamy duże doświadczenie dzięki wieloletniej współpracy z największymi firmami w Polsce, zajmującymi się recyklingiem surowców wtórnych.

  Kompleksowa obsługa firm

  Firma oferuje Państwu kompleksową obsługę, konkurencyjne ceny, bardzo krótkie terminy płatności oraz gotówkę

  Specjalistyczny sprzęt

  Posiadamy specjalistyczny transport do przewożenia kontenerów, które są podstawiane bezpośrednio u wytwórców odpadu oraz innych firm z branży surowców wtórnych.

  Stacja Demontażu pojazdów

  Jako Stacja Demontażu Pojazdów funkcjonujemy od 2006 roku. Wydajemy odpowiednie dokumenty potrzebne do wyrejstrowania pojazdu.

Skup komputerów – podzespołów

komputerowych i elektronicznych

Proponowane przez nas usługi obejmują także między innymi skup komputerów i wszelkich innych podzespołów elektronicznych. Dzięki latom pracy w zawodzie doskonale wiemy, jak radzić sobie z poszczególnymi elementami sprzętów elektronicznych. Przyjmujemy m.in. płyty główne, karty rozszerzeń, zasilacze, dyski twarde i napędy CD-ROM. Jesteśmy przekonani, że nasza specjalistyczna wiedza, poparta doświadczeniem, pozwoli nam poradzić sobie w każdej sytuacji. Wiemy, jak należy zabrać się do utylizacji np. płytek elektronicznych drukowanych różnych klas, a także procesorów czy pamięci RAM. Zdając sobie sprawę z postępującej cyfryzacji wielu sfer naszego życia, postanowiliśmy podzielić naszą propozycję na skup elektrośmieci, w której skupiamy się na różnych zużytych sprzętach elektrycznych i elektronicznych, a także osobną część poświęconą podzespołom komputerowym i elektronicznym.

 

Pobierz cennik elektroniki

W razie pytań prosimy o kontakt
Artur Gałązka
tel. 606 483 254
e-mail: galazka.artur@gmail.com

Comments are closed.