Skup akumulatorów

 • Wieloletnie doświadczenie

  Posiadamy duże doświadczenie dzięki wieloletniej współpracy z największymi firmami w Polsce, zajmującymi się recyklingiem surowców wtórnych.

  Kompleksowa obsługa firm

  Firma oferuje Państwu kompleksową obsługę, konkurencyjne ceny, bardzo krótkie terminy płatności oraz gotówkę

  Specjalistyczny sprzęt

  Posiadamy specjalistyczny transport do przewożenia kontenerów, które są podstawiane bezpośrednio u wytwórców odpadu oraz innych firm z branży surowców wtórnych.

  Stacja Demontażu pojazdów

  Jako Stacja Demontażu Pojazdów funkcjonujemy od 2006 roku. Wydajemy odpowiednie dokumenty potrzebne do wyrejstrowania pojazdu.

Skup akumulatorów

Usługi skupu złomu i odpadów, świadczone przez naszą firmę, obejmują także bardzo ważny segment skupu akumulatorów. Nierzadko stare akumulatory zalegają w składzikach, utrudniając poruszanie się po pomieszczeniu. Nie możemy jednak wyrzucić ich jak każdy inny odpad, ponieważ będzie to miało katastrofalne skutki dla środowiska naturalnego. Jako firma prowadząca skup akumulatorów, zajmujemy się złomem tego typu. Recykling akumulatorów zgodny z ogólnie przyjętymi normami prawnymi mieści się w granicach naszych kompetencji. Co ważne, możecie się Państwo do nas zwrócić z różnym sprzętem. Prowadzimy skup akumulatorów różnego typu, począwszy od tzw. paluszków domowego użytku, przez akumulatory samochodowe (m.in. kwasowe i żelowe), ciężarowe i wielu innych urządzeń. Zgłaszać się do nas możecie także z akumulatorami od innych urządzeń, np. wózków widłowych, laptopów, UPS i pozostałych urządzeń elektronicznych.

Poczucie misji

Wyrzucenie zużytych akumulatorów do zwykłego kosza to bardzo duże zagrożenie dla środowiska naturalnego. Prowadzony przez nas skup akumulatorów to przede wszystkim efekt poczucia odpowiedzialności za ekosystem naszej planety. Pragniemy zaznaczyć, że dostarczane nam akumulatory powinny być kompletne, tj. nie powinien się z nich wylewać kwas czy żel, ani też nie można dolewać do nich wody. Zgłaszając się do nas z zamiarem sprzedaży zużytych akumulatorów, ufasz osobom o dużej wiedzy specjalistycznej i bogatym doświadczeniu zawodowym.

Zachęcamy również do sprawdzenia między innymi propozycji skupu metali kolorowych[http://galazkarecykling.pl/skup-metali-niezelaznych/] oraz skupu komputerów. Mamy nadzieję, że znajdziecie Państwo w naszej ofercie punkt spełniający Wasze oczekiwania.

Comments are closed.