Podstawianie kontenerów na złom

 • Wieloletnie doświadczenie

  Posiadamy duże doświadczenie dzięki wieloletniej współpracy z największymi firmami w Polsce, zajmującymi się recyklingiem surowców wtórnych.

  Kompleksowa obsługa firm

  Firma oferuje Państwu kompleksową obsługę, konkurencyjne ceny, bardzo krótkie terminy płatności oraz gotówkę

  Specjalistyczny sprzęt

  Posiadamy specjalistyczny transport do przewożenia kontenerów, które są podstawiane bezpośrednio u wytwórców odpadu oraz innych firm z branży surowców wtórnych.

  Stacja Demontażu pojazdów

  Jako Stacja Demontażu Pojazdów funkcjonujemy od 2006 roku. Wydajemy odpowiednie dokumenty potrzebne do wyrejstrowania pojazdu.

Kontenery na złom

Profesjonalnie świadczone usługi transportu złomu wymagają od nas wyposażenia się w odpowiedniej jakości urządzenia. Przede wszystkim chodzi tutaj o odpowiedniej jakości i należycie przygotowane kontenery na złom. Gwarancję solidnego wykonania i jednocześnie długoletniego użytkowania dają nam jedynie kontenery produkowane specjalnie z myślą o transporcie złomu. Posiadamy m.in. kontenery samochodowe, których wielkość różni się wysokością: szerokość 2.30 x długość 6.00 x wysokość 1.30, 1.50, 2.00 lub 2.20. Dysponujemy również modelami kontenerów z HDS-em. Ten typ przeznaczony jest do większych ilości złomu, także przy skupie akumulatorów czy skupie kabli. Posiadamy także mniejsze kontenerki, o wymiarach 1.20 x 1.20 (gabarytowo przeznaczone do transportu za pomocą wózków widłowych), które przeznaczone są na różny asortyment. Wszystko zależy od tego, jak duże ilości złomu chcą Państwo przewieźć – postaramy się dopasować odpowiednią propozycję.

Kompletna obsługa

Pomożemy Państwu na każdym kroku. Oprócz tego, że podstawimy odpowiednie kontenery na złom, zatroszczymy się również o transport złomu do skupu. Zachęcamy do sprawdzenia pozostałej części naszej propozycji. Prowadzimy między innymi skup metali kolorowych i skup kabli. Jesteśmy przekonani, że profesjonalne podejście do wykonywanych zleceń zaowocuje Państwa zadowoleniem.

Comments are closed.