Cennik skupu

 • Wieloletnie doświadczenie

  Posiadamy duże doświadczenie dzięki wieloletniej współpracy z największymi firmami w Polsce, zajmującymi się recyklingiem surowców wtórnych.

  Kompleksowa obsługa firm

  Firma oferuje Państwu kompleksową obsługę, konkurencyjne ceny, bardzo krótkie terminy płatności oraz gotówkę

  Specjalistyczny sprzęt

  Posiadamy specjalistyczny transport do przewożenia kontenerów, które są podstawiane bezpośrednio u wytwórców odpadu oraz innych firm z branży surowców wtórnych.

  Stacja Demontażu pojazdów

  Jako Stacja Demontażu Pojazdów funkcjonujemy od 2006 roku. Wydajemy odpowiednie dokumenty potrzebne do wyrejstrowania pojazdu.

Wyszczególniamy kilka klas złomu stalowego oraz bardzo wiele różnych metali kolorowych. Ceny skupu złomu stalowego i żeliwa są uzależnione od koniunktury na rynku i cen skupu materiału wsadowego w hutach. Naszym klientom zapewniamy konkurencyjne ceny oraz gwarantujemy terminowe płatności.

Omawiając ceny metali kolorowych, można wspomnieć zarówno o metalach nieżelaznych lekkich (magnezie, aluminium czy tytanie), jak i ciężkich (cynku, cynie, kobalcie czy miedzi). Są także różne ich rodzaje, w przypadku aluminium może być na przykład odlew, profil lakierowany lub też offset czy alufelgi. W ich przypadku ceny są codziennie aktualizowane. Jeżeli są Państwo zainteresowani aktualnymi cenami, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Podobna sytuacja jest w przypadku kabli – mix, kabel instalacyjny czy wiązka samochodowa różnią się od siebie.

Prowadzimy również między innymi skup komputerów,a także podzespołów komputerowych takich jak płyty główne, karty rozszerzeń, zasilacze i inne. Każda osoba, która się do nas zgłosi, może oczekiwać profesjonalnej obsługi na każdym kroku. Za naszymi pracownikami przemawia bogate, wieloletnie doświadczenie zawodowe.

Zapraszamy do współpracy z naszym przedsiębiorstwem.

Comments are closed.