Skup i odbiór złomu stalowego i żeliwa

 • Wieloletnie doświadczenie

  Posiadamy duże doświadczenie dzięki wieloletniej współpracy z największymi firmami w Polsce, zajmującymi się recyklingiem surowców wtórnych.

  Kompleksowa obsługa firm

  Firma oferuje Państwu kompleksową obsługę, konkurencyjne ceny, bardzo krótkie terminy płatności oraz gotówkę

  Specjalistyczny sprzęt

  Posiadamy specjalistyczny transport do przewożenia kontenerów, które są podstawiane bezpośrednio u wytwórców odpadu oraz innych firm z branży surowców wtórnych.

  Stacja Demontażu pojazdów

  Jako Stacja Demontażu Pojazdów funkcjonujemy od 2006 roku. Wydajemy odpowiednie dokumenty potrzebne do wyrejstrowania pojazdu.

SKUP I ODBIÓR ZŁOMU STALOWEGO I ŻELIWA

Nasza firma skupuje i odbiera złom, który w przyszłości zostanie poddany procesowi recyklingu. Klientom, którzy wytwarzają większe ilości złomu stalowego i żeliwa, możemy zaoferować specjalnie przystosowany kontener do złomu, który odbierzemy po zapełnieniu odpadami.

Dzięki specjalistycznemu sprzętowi jakim są prasonożyce, każdy złom wysyłany do hut jest złomem wsadowym i może zostać poddany ponownej obróbce czyli recyklingowi. Od wielu lat współpracujemy z największymi hutami w Polsce, a także eksportujemy złom do odbiorców poza granicami kraju.

Jesteśmy legalnie działającą firmą, posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia do prowadzenia tego typu działalności, a więc mają Państwo gwarancję legalności utylizacji złomu stalowego i żeliwa oraz sprzętu elektronicznego i AGD. Przy wykonywaniu kasacji pojazdów lub realizowaniu zleceń wynikających z prowadzenia na przykład skupu metali kolorowych czy skupu podzespołów komputerowych, kierujemy się przede wszystkim bezpieczeństwem i dobrem środowiska naturalnego. Dlatego też pracujemy zgodnie z wyznaczonymi surowymi normami.

Kontakt

Pracownicy naszej firmy niejednokrotnie mieli okazję obsłużyć klientów z różnych branży. Podchodzimy profesjonalnie do wszystkich zleconych nam zadań. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących świadczonych przez nas usług np. skupu alternatorów lub skupu metali kolorowych, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Zaradzimy na wszelkie pojawiające się niejasności.

Comments are closed.